PodArt Veiling . NL
De kunstgeschiedenis en verhalen achter de te veilen objecten kunst - antiek en collectibles
Wilt u een bod uitbrengen op onderstaande items die worden besproken in de PodArt afleveringen klikt u dan op bieden en schrijft u zich eerst in als bieder. Houdt u rekening met 25% veilingkosten bovenop de hamerprijs. Items blijven een maand lang na publicatie podcast open voor biedingen!
Podcasts en lopende veilingen
Lijstitem 1Podcast 'Jan Sierhuis - Verkeersongeluk' Lijstitem 1
Jan Sierhuis (1928-2023) - Verkeersongeluk - 53x64 cm - gesigneerd en gedateerd 1960
Taxatie: € 3.000 - 4.000
Startbod € 2.000
Lijstitem 2 Geef een beschrijving voor dit lijstitem en neem informatie op die interessant is voor sitebezoekers. Beschrijf bijvoorbeeld de ervaring van een teamlid, wat een product bijzonder maakt of een dienst die alleen u verleent.Item koppelen Lijstitem 2
Lijstitem 3 Geef een beschrijving voor dit lijstitem en neem informatie op die interessant is voor sitebezoekers. Beschrijf bijvoorbeeld de ervaring van een teamlid, wat een product bijzonder maakt of een dienst die alleen u verleent.Item koppelen Lijstitem 3
Lijstitem 4 Geef een beschrijving voor dit lijstitem en neem informatie op die interessant is voor sitebezoekers. Beschrijf bijvoorbeeld de ervaring van een teamlid, wat een product bijzonder maakt of een dienst die alleen u verleent.Item koppelen Lijstitem 4
Aftersale
Ceramic Design Vase
$32,99

Prachtig & praktisch
We ontwerpen producten voor echte mensen die in echte huizen wonen. Wij geloven dat woonruimtes zowel functioneel als verbluffend kunnen zijn. Daarom heeft elk van onze producten een praktisch doel met behoud van een duidelijke esthetische aantrekkingskracht.
Hoe wij werken

Origineel & duurzaam
Elk product dat we aanbieden is net zo uniek als de artiest die het heeft gemaakt. Onze hele collectie is gemaakt van lokaal geproduceerde, niet-giftige materialen, waaronder hergebruikt hout en gerecycled glas. Zo creëren we met het milieu in gedachten.
Moederdag special
KRIJG 20% KORTING
MET DE CODE: MAMA20